Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60075

Mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów, tj.: pokój z aneksem kuchennym, pokój sypialniany otwarty, duża łazienka, przedpokój, razem 38m2. - Osiedle chronione, domofon, okna i drzwi antywłamaniowe. - Mieszkanie ładne, wykończone w wysokim standardzie, widne, w ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
19 368,42 zł
cena 736 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Konduktorska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60073

Dostępne od zaraz !!! - Sprzedam przestronne i ciche mieszkanie z garażem położone na granicy Górnego i Dolnego Mokotowa, przy ulicy Konduktorskiej. - Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z lat '90. - Budynek jest strzeżony, posiada ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 1 620 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Konduktorska

Warszawa, Ursynów, Imielin, Polinezyjska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60072

Mieszkanie obok stacji metra Imielin. - Jest ciche z rozległym widokiem o ekspozycji wschodniej i zachodniej. --- Składa się z: - trzech oddzielnych nieprzechodnich pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - WC, - przedpokoju - oraz loggii. -- W kuchni nowe meble ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 492,06 zł
cena 850 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin, Polinezyjska

Warszawa, Śródmieście, Ogrodowa
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60068

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. - Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, indywidualny węzeł cieplny, po remoncie dachu i kominów, instalacji ZW, CW, CO, nowa ...

Powierzchnia
52,24 m2
Cena za m2
17 132,47 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Ogrodowa

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Meissnera
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60065

Na sprzedaż oferujemy rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, zlokalizowane w spokojnej części Pragi Południe, na osiedlu Gocław przy ul. Meissnera. - Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w zadbanym, otoczonym zielenią i ocieplonym, 8 piętrowym ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 663,52 zł
cena 869 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Meissnera

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Umińskiego
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60064

Szukasz komfortowego mieszkania na Pradze-Południe? - To 57m2 w pełni wyposażone mieszkanie czeka na Ciebie. - Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 1983 roku, wykonanym z betonowej płyty po wykonanej termomodernizacji i wymianie stolarki okiennej. - Posiada ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 736,84 zł
cena 840 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Umińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem