Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60085

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z lat 50 z windą. -- Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz długiego korytarza. - W budynku dostępna jest piwnica, a ogrzewanie jest miejskie. -- Czynsz ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
18 581,40 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60084

Sprzedam przestronne, pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na zielonym Górnym Mokotowie. --- To mieszkanie dla osób ceniących przedwojenną architekturę, świetną komunikację oraz miejski styl życia w otoczeniu zieleni. --- Nieruchomość ...

Powierzchnia
87,00 m2
Cena za m2
18 965,52 zł
cena 1 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiśniowa
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60081

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z duszą – miejsce z historią, charakterem i wyjątkowym klimatem na Starym Mokotowie, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Warszawie, oddalone niespełna 600 m od stacji Metra Pole Mokotowskie i około 3 km od ścisłego ...

Powierzchnia
99,70 m2
Cena za m2
22 567,70 zł
cena 2 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiśniowa

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Ligocka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60080

Sprzedam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji!!! - Powierzchnia całkowita mieszkania 44,38m2. - Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych pokoi: 16,87m2 i 10,68m2, - kuchni 8,84m2, - łazienki 4,12m2, - przedpokoju 5,40m2. - Wysokość mieszkania 300 cm. --- Drzwi ...

Powierzchnia
44,38 m2
Cena za m2
24 785,94 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Ligocka

Warszawa, Ursynów, Zaolziańska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60078

Powierzchnia
131,70 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
19 931,66 zł
cena 2 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Zaolziańska

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Borsuka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60076

Mieszkanie położone w cichej, zazielenionej części Kabat. - Budynek przylega do Alei Kasztanowej i parku. - Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Warszawie. - Dobry i wyważony układ urbanistyczny, zabudowa niska. - Lokalizacja mieszkania od strony ulicy ...

Powierzchnia
55,00 m2
Cena za m2
17 818,18 zł
cena 980 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Borsuka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem