Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59466

Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy z 1956 roku, przebudowane na dwa samodzielne "mini apartamenty". Ekspozycja wschodnio-południowa. Przynależny duży balkon. Największymi atutami mieszkania są: lokalizacja, ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
24 875,00 zł
cena 995 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Muranów, Nowolipki
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59463

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku w centralnej i cichej części miasta w kamienicy z 1956 roku. Obecnie mieszkanie jednopokojowe z możliwością zmiany aranżacji na dwa pokoje z aneksem kuchennym. Lokal ma 35.69m2 i na jego powierzchnie składa ...

Powierzchnia
35,69 m2
Cena za m2
19 193,05 zł
cena 685 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Muranów, Nowolipki

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiktorska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59457

Apartament / metro Racławicka / garaż / 2 pokoje - 47m2 / ochrona  Mieszkanie 47m2 w samym centrum Mokotowa w świetnie zlokalizowanym, nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Niepodległości, schowany w cichej uliczce. Do metra Racławicka 300m, dodatkowo blisko linie autobusowe ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
23 829,79 zł
cena 1 120 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiktorska

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59452

Bardzo ładne  trzy pokoje z tarasem. -  2 sypialnie 11m2 i 10m2, - salon z aneksem kuchennym 16m2, - otwarty taras 13 metrów, - łazienka 5,7m2, - hol. Całkowita powierzchnia 50,2 metra. Wysokość sufitu 2,8 metra. Parkiet dębowy. Panoramiczne drewniane okna w podłodze. ...

Powierzchnia
50,20 m2
Cena za m2
18 904,38 zł
cena 949 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Rzeczypospolitej

Warszawa, Mokotów, Stegny, Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59380

Przestronne, ustawne, słoneczne /zachód/, z pięknym widokiem. Piętro 6 i 7. Dwa duże balkony. Dwie łazienki. Klimatyzacja. Garderoba. Markizy. Moskitiery. Dwa miejsca garażowe dodatkowo płatne. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój, ...

Powierzchnia
90,86 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
19 480,52 zł
cena 1 770 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny, Sikorskiego

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Rakowiecka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-59330

Apartament dwupokojowy o powierzchni 64m2, z otwartą kuchnią, po generalnym remoncie, składający się z dużej sypialni (ok 30m2), salonu z otwartą kuchnią, nowoczesna łazienką i zabudowanym przedpokojem. Apartament ma piękny słoneczny układ z oknami na dwie strony budynku, ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
23 421,88 zł
cena 1 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Rakowiecka
152
ofert
Wojciech Wodnicki

Doradca d/s nieruchomości

w.wodnicki@mkinvestment.pl

+48 501-100-545