nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wierzbno, Joliot-Curie

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, Joliot-Curie
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60109

Mieszkanie w zielonej, powojennej części Mokotowa, która łączy wygodę życia w mieście z kameralnym, spokojnym charakterem okolicy. - Doskonale skomunikowana lokalizacja! - 48 m² funkcjonalnej przestrzeni: • jasny salon z częścią jadalnianą - 20m2, • oddzielna sypialnia ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
16 938,78 zł
cena 830 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Narbutta

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Narbutta
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60108

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49m2, zlokalizowane na Górnym Mokotowie w okolicy Pola Mokotowskiego, przy ulicy Ludwika Narbutta. - Mieszkanie jest bardzo ciche, nie graniczy bezpośrednio z żadną ulicą. - Mieszkanie gotowe jest do ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
23 040,82 zł
cena 1 129 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wierzbno, Bytnara

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, Bytnara
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60107

Do sprzedania bezpośrednio piękne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Bytnara Rudego w cichej i spokojnej okolicy. - Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów. - Mieszkanie wysokie - 2.85 cm wys. --- W 2023 r. wykonano generalny remont w zakresie: - wymiana ...

Powierzchnia
35,66 m2
Cena za m2
21 733,03 zł
cena 775 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Muranów, Dzielna

Warszawa, Śródmieście, Muranów, Dzielna
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60106

Sprzedam świetne trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu - Warszawa. - Mieszkanie o pow. 47,15m2 położone na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z bardzo atrakcyjnym widokiem na park i skwery. Mieszkanie jest ciche i bardzo dobrze nasłonecznione. --- Mieszkanie ...

Powierzchnia
47,15 m2
Cena za m2
23 329,80 zł
cena 1 100 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Kazachska

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Kazachska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60103

Oferuję na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 47,47m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku, z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Kazachskiej – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji ...

Powierzchnia
47,47 m2
Cena za m2
19 591,32 zł
cena 930 000
nowa oferta

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Kazachska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60102

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie, z ogródkiem w Miasteczku Wilanów (ul. Kazachska), parter. Powierzchnia 43m2 + ogródek. - Bardzo klimatyczne mieszkanie niewymagające remontu. - Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 26,84 m. - ...

Powierzchnia
42,88 m2
Cena za m2
24 486,94 zł
cena 1 050 000
152
ofert
Wojciech Wodnicki

Doradca d/s nieruchomości

w.wodnicki@mkinvestment.pl

+48 501-100-545