Czosnów, Łosia Wólka
dom na sprzedaż

MKI-DS-60089

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym osielu. Dom o powierzchni 160m 6 pokoi z balkonem, tarasem zagospodarowanym ogrodem, zamieszkały 2 lata. Urządzony w minimalistycznym, neutralnym stylu, biale ściany i zabudowa, drewniana ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 062,50 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Czosnów, Łosia Wólka

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60086

Sprzedam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji!!! 83 m² | Mokotów – Al. Niepodległości metro Wierzbno – ok. 350 m 4 pokoje | oddzielna kuchnia wysokość pomieszczeń: ok. 2,9 m okna na 3 strony świata – mieszkanie jasne i słoneczne klimatyzacja w salonie ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
17 457,83 zł
cena 1 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Niepodległości

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60085

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z lat 50 z windą. -- Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz długiego korytarza. - W budynku dostępna jest piwnica, a ogrzewanie jest miejskie. -- Czynsz ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
18 581,40 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60084

Sprzedam przestronne, pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na zielonym Górnym Mokotowie. --- To mieszkanie dla osób ceniących przedwojenną architekturę, świetną komunikację oraz miejski styl życia w otoczeniu zieleni. --- Nieruchomość ...

Powierzchnia
87,00 m2
Cena za m2
18 965,52 zł
cena 1 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Tadeusza Rechniewskiego
mieszkanie na wynajem

MKI-MW-60083

Świetne miejsce do mieszkania!!!!! - Ładne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. - Widok na zadbane podwórko na stronę południowo-wschodnią. - Do autobusu 3 minut a do pętli około 5 minut piechotą, natomiast do centrum handlowego Promenada około 7 minut. --- ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
44,68 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Tadeusza Rechniewskiego

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiśniowa
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60081

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z duszą – miejsce z historią, charakterem i wyjątkowym klimatem na Starym Mokotowie, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Warszawie, oddalone niespełna 600 m od stacji Metra Pole Mokotowskie i około 3 km od ścisłego ...

Powierzchnia
99,70 m2
Cena za m2
22 567,70 zł
cena 2 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Wiśniowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem