nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Wola, Elektoralna

Warszawa, Śródmieście, Wola, Elektoralna
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60091

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, 50 m² - ul. Elektoralna. - Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Warszawy. - W pobliżu pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy, tereny zielone oraz świetna komunikacja miejska. - Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
22 180,00 zł
cena 1 109 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Grottgera

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Grottgera
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60090

Wyjątkowa oferta przestronnego mieszkania pośrodku drzew na Mokotowie !!! --- Zabytkowa kamienica z 1935 roku – zlokalizowana pośrodku trzech parków : Parku Promenada, Parku Morskie Oko i Parku Szustrów !!! - Takich mieszkań praktycznie nie ma na rynku. Budynek "wchodzi" ...

Powierzchnia
99,20 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
21 118,95 zł
cena 2 095 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czosnów, Łosia Wólka

Czosnów, Łosia Wólka
dom na sprzedaż

MKI-DS-60089

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym osielu. Dom o powierzchni 160m 6 pokoi z balkonem, tarasem zagospodarowanym ogrodem, zamieszkały 2 lata. Urządzony w minimalistycznym, neutralnym stylu, biale ściany i zabudowa, drewniana ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 062,50 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Czosnów, Łosia Wólka

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60086

Sprzedam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji!!! 83 m² | Mokotów – Al. Niepodległości metro Wierzbno – ok. 350 m 4 pokoje | oddzielna kuchnia wysokość pomieszczeń: ok. 2,9 m okna na 3 strony świata – mieszkanie jasne i słoneczne klimatyzacja w salonie ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
17 457,83 zł
cena 1 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Niepodległości

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60085

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z lat 50 z windą. -- Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz długiego korytarza. - W budynku dostępna jest piwnica, a ogrzewanie jest miejskie. -- Czynsz ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
18 581,40 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Tyniecka

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60084

Sprzedam przestronne, pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na zielonym Górnym Mokotowie. --- To mieszkanie dla osób ceniących przedwojenną architekturę, świetną komunikację oraz miejski styl życia w otoczeniu zieleni. --- Nieruchomość ...

Powierzchnia
87,00 m2
Cena za m2
18 965,52 zł
cena 1 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Puławska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem