Warszawa, Śródmieście, Muranów, al. Jana Pawła II
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60020

Lokal mieszkalny o powierzchni 34,60 m², położony na piętrze w budynku Babka Tower. Układ funkcjonalny obejmuje: 1 pokój dzienny, kuchnię w aneksie, wydzieloną garderobę, łazienkę z wanną. Na podłodze znajduje się naturalne ...

Powierzchnia
34,60 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23 699,42 zł
cena 820 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Muranów, al. Jana Pawła II

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Czerniakowska
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60019

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, trzypokojowy apartament w przedwojennej kamienicy, zlokalizowany w dzielnicy Solec. To mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat historycznej zabudowy z komfortem współczesnych rozwiązań. --- Najważniejsze atuty mieszkania - powierzchnia ...

Powierzchnia
78,00 m2
Cena za m2
22 935,90 zł
cena 1 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Czerniakowska

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Dolna
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60018

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,68m2, położone na 4 piętrze w zadbanym, 6 piętrowym bloku z windą z 1986 roku. - Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy — Dolnym Mokotowie, w świetnie skomunikowanej ...

Powierzchnia
49,68 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 090,18 zł
cena 700 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Dolna

Warszawa, Bielany, Słodowiec, Żeromskiego
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60017

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji!!! --- Największe atuty: --- 1. LOKALIZACJA - to rzadkie połączenie spokojnej, zielonej okolicy z bezpośrednim dostępem do I linii metra. - Kluczowe Atuty Lokalizacyjne: - Metro M1 w Zasięgu Spaceru: Do wejścia stacji metra ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
16 803,74 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Żeromskiego

Warszawa, Mokotów, Sielce, Gagarina
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60013

Mieszkanie 50 m2, cegła, piętro 3/3 bez windy, trzy pokoje z aneksem kuchennym. - pokój dzienny ok. 15m2 z wyjściem na mały balkon, - sypialnia ok. 13m2 w tym szafa wnękowa, - pokój z aneksem kuchennym ok. 14m2, - przedpokój 4,50m2 plus szafa wnękowa oraz pawlacz, - łazienka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
19 380,00 zł
cena 969 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Sielce, Gagarina

Marki
mieszkanie na sprzedaż

MKI-MS-60012

Ładne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku , zamknięte osiedle w podwarszawskich Markach ul. Zagłoby 37. Lokal na drugim piętrze w kameralnym budynku, 2 miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu. Gotowy do wprowadzenia . Zapraszam na prezentację  506-077-074  

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
15 394,74 zł
cena 585 000
mieszkanie na sprzedaż - Marki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem